Vyhledávač: Přidat inzerát
Navigace Zdarma Inzeráty CZ - inzerce zdarma, bazar, inzeráty. - Cestování - Ubytování České Budějovice - Levný penzion

Ubytování České Budějovice - Levný penzion

ubytovani_ceske_budejovice_levny_penzion_gxnbe.jpg
ubytovani_ceske_budejovice_levny_penzion_wizof.jpg ubytovani_ceske_budejovice_levny_penzion_wizof.jpg ubytovani_ceske_budejovice_levny_penzion_nybw1.jpg ubytovani_ceske_budejovice_levny_penzion_nybw1.jpg ubytovani_ceske_budejovice_levny_penzion_gwbuu.jpg ubytovani_ceske_budejovice_levny_penzion_gwbuu.jpg
(klikni na obrázek pro zvětšení)
POČET ZOBRAZENÍ: 1
Cena
490,00 Kč

Ubytování České Budějovice, levný penzion poskytuje kvalitní ubytovací služby rodinám s dětmi a je vhodný pro služební cesty i pracovní skupiny. Nabízíme kvalitní pobyt a ubytovací služby za podobné ceny jako ubytovny v Českých Budějovicích.

Penzion se nachází v tiché části, nedaleko centra města České Budějovice, poblíž kolejí VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.

Levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích je nekuřácké, apartmány i pokoje jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou a připojením k Wi-Fi internetu.

Ubytování v soukromí České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně dle vlastního výběru z šesti položek snídaňového menu.

Ubytování na jednu nebo více nocí v Českých Budějovicích vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů před penzionem, nebo na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti.

Penziony ve městě České Budějovice jsou nejvíce oblíbeny během dovolené a jsou velice často navštěvovány, protože Jižní Čechy jsou nejlepším lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností.

Levné ubytování v soukromí České Budějovice lze využít k letní dovolené jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Hluboká nad Vltavou nebo Český Krumlov.

VIDEO
Vlastnosti
Typ: Nabízím
Rubrika: Cestování
Lokalita: Jihočeský kraj
Datum přidání: 22.11.2022 15:12
Inzerent
contact
Kontaktní osoba: Vladislava Srbová
Tel/Mobil: 721589838
Email: info@ubytovani-cbudejovice.cz
WWW adresa: www.penzionminor.cz

Copyright © 2011 ZdarmaInzeraty.cz, Všechna práva vyhrazena.
Provozovatel neodpovídá za obsah inzerce ani diskuse, také neodpovídá za porušování práv duševního vlastnictví ani jiných práv uživateli. Každý uživatel přebírá zodpovědnost za svoji inzerci sám a dobrovolně a souhlasí s tím, že nebude používat služby na serveru k účelům , které jsou v rozporu s obecně závaznými právními předpisy České republiky.
SEO FRENDLY
Valid XHTML 1.0 Strict
Tato stránka je XHTML 1.0 Strict Validní
PARTNERI: otaznik.sk Lonsdale, Everlast oblečení Stovky slev na 1 místě www.uvodnik.czwww.uvodnik.czAlfaradius - databáze českých firemAddWebSite - zpětné odkazyEvropský katalogToplink - katalog odkazůModerní katalog odkazùDarčekové predmety, tričká, vodné fajkyChceš info katalogZpětné odkazyNej katalog – katalog stránekNáš katalog – katalog linkůTvůj katalog – katalog stránekMůj katalog – katalog odkazůNej linky – katalog linkůŠicí strojeVáš internetový katalogKatalog Kvalita odkazu Katalog Hledej stránkuInteligentní katalogClassic Katalog zajímavých odkazů Odkazy pro všechnyChytrý katalogBomba katalog odkazůKatalog StarKatalog Mega odkazyQUISY.EUkatalog odkazůTopList katalog odkazůWeblinker.czZpětné odkazy Nejodkazy z katalogu stránekSeo katalogtvorba webuKatalog Správný odkazCZIN.euKatalog Jedno místoKatalog Vlož odkazKatalog Tvůj odkazTvůj katalog internetových odkazůKatalog Vyhledej webNejodkazy z katalogu stránekFit katalogKatalog Hledej odkazKatalog Mega odkazyOdkazy jednoduše z našeho kataloguKatalog Bezva stránkyKatalog Hledej webyKatalog Tvoje stránkyKlasik katalogInternetový katalogKatalog Extra odkazůChytrý katalogKatalog Kvalita odkazuKatalog Vlož odkazBomba katalog odkazůČeský katalogKatalog Hledej odkazOlymp katalogVáš internetový katalogKompletní katalog odkazůCool katalog odkazůKatalog Moje odkazyOdkazy pro tebeKatalog pro všechnyKatalog pro VásNáš katalog pro vaše stránky